UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zabawni ludzie. Posmiałbym. sie ale tak naprawdę to ich spektakle trącą tragifarsą i nie ma powodów do wesołości. Tylko żenada.


Anuluj