UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabawni ludzie. Posmiałbym. sie ale tak naprawdę to ich spektakle trącą tragifarsą i nie ma powodów do wesołości. Tylko żenada.
Zabawni ludzie. Posmiałbym. sie ale tak naprawdę to ich spektakle trącą tragifarsą i nie ma powodów do wesołości. Tylko żenada.