UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Targowica, oszuści i złodziejaszki oznajmiają że będą pilnować wyborów. Ale jaja. A gdyby tak spakować ich w pociąg i wysłać na Białoruś? Wszak oni biegli z siatkami w kierunku Białoruskiej granicy. A polskich strażników granicznych nazywali mordercami. W Elblągu pilnują żeby port nigdy się nie rozwijał i zawsze był parkingiem dla tirów z jedną ładowarką i obeliskiem ćwierka. Jakiej narodowości sat ci ludzie że tak bardzo nienawidzą polski i Polaków? Ich program to dorwać się do żłoba i wykonywać zalecenia eurokomuny. Zostało zniszczenie polskiego rolnictwa. Przemysł węglowy już zniszczyli, stoczniowy też.
Zdziwiona lona