36
11.07.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@jasiu2 - I dlatego zamiast rodziny hejterzy żyją tylko z kotem
Janko Rab tvp (2023.07.11)
Ale ludzie mają zryte berety. Artykuł dotyczy sprzedaży obiektu będącego od lat we władaniu UM (lewicowych i postlewicowych władz), a oni kłocą się o PiS i PO. Ego niektórych mieszkańców piszących tu ("ja ze szwagrem, po połówce, lepiej bym zarządzał tym kurnikiem") jest na zatrważająym poziomie.
FifaRafaFifa (2023.07.11)

info

1  
  1
Ja bym proponował tak w nieskończoność nie powiekszać cmentarza Dębica w stronę ul. Wschodniej, tylko te tereny na prawo i lewo od tej tzw Obwodnicy Wschodniej sprzedać pod budownictwo jednorodzinne, a uzyskane fundusze przeznaczyć na dokończenie Obwodnicy. Ino żywo, bo jak długo jeszcze będziemy stać na zakorkowanej Bema.
(2023.07.11)

info

0  
  0
Dla tego trzeba Pisiorow i Powcow dać do tego samego wora i do rzeki i tylko Konfederacja
R8 (2023.07.11)

info

0  
  1
Za banery o przekopie i ich montaż musi zaplacić.
rtv (2023.07.12)

info

0  
  0
@Janko Rab tvp - Jakbyś miał elementarna wiedzę o czlowieku i kocie to byś się na posmiewisko nie wystawił. Choć czy ja wiem ???
swojak (2023.07.12)