UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale ludzie mają zryte berety. Artykuł dotyczy sprzedaży obiektu będącego od lat we władaniu UM (lewicowych i postlewicowych władz), a oni kłocą się o PiS i PO. Ego niektórych mieszkańców piszących tu ("ja ze szwagrem, po połówce, lepiej bym zarządzał tym kurnikiem") jest na zatrważająym poziomie.

FifaRafaFifa