UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale ludzie mają zryte berety. Artykuł dotyczy sprzedaży obiektu będącego od lat we władaniu UM (lewicowych i postlewicowych władz), a oni kłocą się o PiS i PO. Ego niektórych mieszkańców piszących tu ("ja ze szwagrem, po połówce, lepiej bym zarządzał tym kurnikiem") jest na zatrważająym poziomie.
FifaRafaFifa