UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja bym proponował tak w nieskończoność nie powiekszać cmentarza Dębica w stronę ul. Wschodniej, tylko te tereny na prawo i lewo od tej tzw Obwodnicy Wschodniej sprzedać pod budownictwo jednorodzinne, a uzyskane fundusze przeznaczyć na dokończenie Obwodnicy. Ino żywo, bo jak długo jeszcze będziemy stać na zakorkowanej Bema.