43
25.06.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O tym temacie powinni już decydować przyszli włodarze miasta, panowie Śliwka i Krasulski
(2023.06.25)

info

3  
  8
dobrze, choć późno niż wcale
mieszkaniec Sielanki (2023.06.25)

info

3  
  0
@Piesek_Leszek - PŁACIMY ! Jak za każdy idiotyzm w władzuchny ekstatycznym uniesieniu patriotycznym. Tak mamy, choć populizm i socjalizm bardzo wulgarnie kochamy.
GłębokaMyśl (2023.06.25)
Bierzesz dodatki na dziecko także nie narzekaj bo Tusk ci je zabierze przy najbliższej okazji. Twój ukochany internauta Janusz Nosacz:)
Janusz Nosacz (2023.06.25)
znowu pieniądze wyrzucone błoto, nie o światełka chodzi tylko o ronda, a póki co to Wróblewski, Nissan z Nowakiem mogą te 2 - 3 godziny postać i pokierować ruchem, do czegoś te władze trzeba pożytecznie wykorzystać w koncu
Prigożyn z Białorusi (2023.06.25)

info

10  
  0
Optymalizacja, koordynacja, sygnalizacja, produkcja, dystrybucja, masturbacja...
Młode wilcy (2023.06.25)

info

5  
  0
A co przejściem dla pieszych przez Dąbka przy rynku? Kiedy miasto przestanie się znęcać nad mieszkańcami i wydłuży zielone światło? Ludzie muszą biegać, tragedia.
oliwin (2023.06.26)

info

9  
  2
Sygnalizacja nie będzie działać, tak jak nie działają, przyciski dla pieszych przy UM
viki (2023.06.26)

info

5  
  0
@Janusz Nosacz - Widzisz, ,, nie biorę dodatków. A Tusk musi to pisowskie dziadostwo zabrać by normalność wróciła i stabilizacja, cudaku. Te tzw. "dodatki" więcej ludzi kosztują niż same wynoszą. O tym powiedz pisowcu.
­­­­­­Np. (2023.06.26)
Przy wyjeżdzie z ekonomika brakuje wyjazdu w lewo na bema !!!
Pit stop (2023.06.27)

info

0  
  2