A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O tym temacie powinni już decydować przyszli włodarze miasta, panowie Śliwka i Krasulski
dobrze, choć późno niż wcale
@Piesek_Leszek - PŁACIMY ! Jak za każdy idiotyzm w władzuchny ekstatycznym uniesieniu patriotycznym. Tak mamy, choć populizm i socjalizm bardzo wulgarnie kochamy.
Bierzesz dodatki na dziecko także nie narzekaj bo Tusk ci je zabierze przy najbliższej okazji. Twój ukochany internauta Janusz Nosacz:)
znowu pieniądze wyrzucone błoto, nie o światełka chodzi tylko o ronda, a póki co to Wróblewski, Nissan z Nowakiem mogą te 2 - 3 godziny postać i pokierować ruchem, do czegoś te władze trzeba pożytecznie wykorzystać w koncu
Optymalizacja, koordynacja, sygnalizacja, produkcja, dystrybucja, masturbacja...
A co przejściem dla pieszych przez Dąbka przy rynku? Kiedy miasto przestanie się znęcać nad mieszkańcami i wydłuży zielone światło? Ludzie muszą biegać, tragedia.
Sygnalizacja nie będzie działać, tak jak nie działają, przyciski dla pieszych przy UM
@Janusz Nosacz - Widzisz, ,, nie biorę dodatków. A Tusk musi to pisowskie dziadostwo zabrać by normalność wróciła i stabilizacja, cudaku. Te tzw. "dodatki" więcej ludzi kosztują niż same wynoszą. O tym powiedz pisowcu.
Przy wyjeżdzie z ekonomika brakuje wyjazdu w lewo na bema !!!