UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

znowu pieniądze wyrzucone błoto, nie o światełka chodzi tylko o ronda, a póki co to Wróblewski, Nissan z Nowakiem mogą te 2 - 3 godziny postać i pokierować ruchem, do czegoś te władze trzeba pożytecznie wykorzystać w koncu

Prigożyn z Białorusi

Anuluj