UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
znowu pieniądze wyrzucone błoto, nie o światełka chodzi tylko o ronda, a póki co to Wróblewski, Nissan z Nowakiem mogą te 2 - 3 godziny postać i pokierować ruchem, do czegoś te władze trzeba pożytecznie wykorzystać w koncu
Prigożyn z Białorusi