A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@GłębokaMyśl - No i płaćcie dalej. Bo komentarzami to sobie możesz wywalić. Silniejsze palce.
@Piesek_Leszek - Wyrobić*
Kiedy zielona fala ???!!!!! Podstawowa rzecz do zrobienia dla usprawnienia ruchu, o dziurach nie wspomnę