UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co przejściem dla pieszych przez Dąbka przy rynku? Kiedy miasto przestanie się znęcać nad mieszkańcami i wydłuży zielone światło? Ludzie muszą biegać, tragedia.

oliwin

Anuluj