UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co przejściem dla pieszych przez Dąbka przy rynku? Kiedy miasto przestanie się znęcać nad mieszkańcami i wydłuży zielone światło? Ludzie muszą biegać, tragedia.
oliwin
A co przejściem dla pieszych przez Dąbka przy rynku? Kiedy miasto przestanie się znęcać nad mieszkańcami i wydłuży zielone światło? Ludzie muszą biegać, tragedia.
oliwin