UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

znowu pieniądze wyrzucone błoto, nie o światełka chodzi tylko o ronda, a póki co to Wróblewski, Nissan z Nowakiem mogą te 2 - 3 godziny postać i pokierować ruchem, do czegoś te władze trzeba pożytecznie wykorzystać w koncu

Prigożyn z Białorusi