A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@babunia - Masz Pana Grada i jego elektrownię atomową. Reszty poszukaj w internecie. Za rządów PO dofinansowanie dostawały tylko lewackie stowarzyszenie i teraz zdziwienie, że PIS dał swoim. POprzednicy też tylko dawali kasę swoim. Zobaczcie jaką kasę wydają samorządy na dziwne przedsięwzięcia i stowarzyszenia to wydatki rządu to mniej niż zero.
Patriotyczny przekręt dziwne skojarzenie, ale zdrajcy ruscy i niemieccy tak mają. Jakby dali lewackim organizacją szkalującym Polskę typów takich jak Pankowski czy Gaweł, to byłoby ok.
a to teraz czekamy na rewizytę Nowaka i pokazanie przez panią Fajej swoich szaf i łóżka, show niech trwa; )
Oni mają wszystkich w d. Wiedzą, że wygrają wybory i dalej będą bezkarnie kraść.
Ten Pan za pieniądze podatników które dostałem mieszka z rodziną w wili która kupił pod szyldem jakiejś fundacji? To każdy teraz dostanie wille z ogrodem i duży teren? Gdzie trzeba napisać podanie? Do Kaczyńskiego czy do Morawieckiego?
Pieniądze podatników czyli nas wyrzucone w błoto by kolega pisowców mógł zamieszkać w wili z ogrodem...
Te koce są takie fajne w górnej szafce. Podobają mi się.
@bra - Masz jakieś niedociągnięcia w historii albo celowo próbujesz przeinaczyć. Zresztą, oszczędne gospodarowanie prawdą, albo naginanie jej pod swoje potrzeby to typowa cecha zakłamanych pisiorów. Mieszko I był sobie władcą zanim pod przymusem i groźbą przyjął chrzest z szerzącej się jerozolimskiej sekty, która wszędzie dookoła szukała głupszych i bardziej naiwnych od siebie. Od 966r te tereny są pod największą okupacją czarnosukienkowych cwaniaków, oszustów, wyzyskiwaczy i nierobów.
Na Facebooku Moniki Falej jest nagranie całej sytuacji
I co pisiory macie na obronę tego bełkotu....