117
22.06.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Partia Oszustów i zdrajców. Na nich głosowanie to dopiero szczyt głupoty i szkodnictwa. PIS jest nieudolny, ale jak tamci nie chce zrobić z Polski niemieckiego landu, jak oficjalnie chce Donald Tusk i spółka. Tysiące emigrantów z Afryki chce sprowadzić do Polski PO. Społeczeństwo polskie nie jest głupie i chce bezpieczeństwa socjalnego i społecznego. To gwarantuje tylko PIS. Jesienią wybierze 500 plus i inne plusy oraz chce bezpieczeństwa w Polsce. Znając wypowiedzi np. Pani Ochojskiej, nikt z wierchuszki PO nie zdementował pomysłu wpuszczenie tysięcy ludzi przez Lukaszenkę czy przywiezienie emigrantów z Afryki. Tych drugich to chyba przywiezie niemieckie wojsko, a Polska wybuduje dla nich obozy i będą ich pilnować strażnicy. Spoleczeństwo jest pragmatyczne i wybierze PIS.
bra (2023.06.22)
@Brawo za działanie - Wybory i tyle. Zatrudnianie kolesiów w UM Elbląg. Ostatni pan Balbuza. Może niech posłanka sprawdzi zatrudnienie w urzędzie miasta, bo już mają swoje biura chyba w 6 czy 7 budynkach. Czy tak im przybywa pracy, nie sądze. Druga sprawa mało pociągów z Elbląga do Gdańska to do sprawdzenia przez Panią poseł. Mam nadzieję, że elblążanie już tej osoby nie wybiorą. Wybieramy ludzi z Elbląga, zawsze to komuś z Elbląga będzie lepiej.
bra (2023.06.22)
@Andrzej79 - To pogadaj z Tuskiem. Dostań taka fuchę jak niejaki Grad, ten to popierdułka, choć takie coś jest naganne. Chciałbym się dowiedzieć czy Elbląg nie finansuje jakiś lewackich stowarzyszeń i ile rzeczywiście wyniosły koszty "walki" o port czyli wynagrodzenie pracowników, straży miejskiej, banery i itd. i dlaczego My za to płaciliśmy.
bra (2023.06.22)
No nie wiem co o tym myśleć ? Można łatwo wpaść ze skrajności w drugą skrajność.. , ale ja bym przyjął to zaproszenie pani Moniko z samej ciekawości bo: choć wygląda to na eksperyment ściągania soków z brzozy to równie dobrze może to okazać się kpiną jak cała ta fundacyjna mistyfikacja. Prawidłowo sok z brzozy ściąga się na przełomie lutego / marca kiedy drzewo zawiąże juz pąki kwiatowe. , na ściągnięcie soków trzeba mieć pozwolenie od leśnika, w przeciwnym razie mażna zostać surowo ukaranym( nieprawidłowe ściąganie soków może doprowadzić do zniszczenia drzewa) a tu kary magą wynosić w niektórych wypadkach do kikudzisięciu tys. zł. , w świetle braków jakichkolwiek dokumentów, zapewne I ten od leśnika może być problemowy, tak że radziłbym przyglądać się jedynie I nic nie robić na własną rekę, bo można wpakować się w niezłą kabałę pt. Wierzba płacząca która szumi nad Kamila tułaczką, opłakuje Monikę nabitą, w butelkę po brzozie I Rzeczpospolitą
Skarga brzozowa (2023.06.22)

info

10  
  1
Koleś coś kręci jakby.
(2023.06.22)

info

9  
  0
Może tak jaśniej, bo nic nie rozumiem. Na pewno to że Polska powstała to ich zasługa, a społeczeństwo to zabory, okupacja niemiecka i rosyjska i takich zdrajców i kapusiów mamy, proste.
bra (2023.06.22)
Niech Pani poseł tak walczy w wszystkimi nieprawidłościami. Nepotyzmem w UM Elbląg, ostatnio zatrudnione kolesia z PO, bez kwalifikacji oraz z jakich środków budżetu miasta Witia sfinansował banery reklamowe o elbląskich porcie i z jakich środków opłacił, nie mająca żadnej wartości prawnej ankietę. Dlaczego przy ankiecie byli wykorzystania pracownicy UM i straży miejskiej. Dla mnie ta sprawa to naruszenie przepisów, ale osłanka nie sprawdzi bo to robili kolesie partyjni.
bra (2023.06.22)
@­­­­­­Np. - A ile rzeczy brakowało np. słynny obraz i inne rzeczy. To zgłoś do służb jak wiesz o kradzieży, a nie strzęp niepotrzebnie czerwonym jęzorem. Łżesz i kłamiesz jak każdy oszołom. Wy też macie usta pełne frazesów, gdy dotyczy to czterech liter, zwerzątek, ale szacunku do zwykłych ludzi już brak. Lewackie elyty.
bra (2023.06.22)
@­­­­­­Np. - Może jakiś przykład. Pan Grad z PO nic nie robił i dostawał 120.000,00 zł miesięcznie NASZYCH pieniędzy. Tak nagradzała Partia Oszustów oczywiście swoich, czyli kolegów króla Europy Donalda Tuska, a miał ich wielu. Teraz Donald jest mocno sfrustrowany, bo jako jedyny polityk, który miał dość wysoki stołek e Brukseli został z niej wyrzucony. Dostał kopa w d... , Jedyny taki przypadek, inni lądowali na synekurach, a biedny Donald kopa i wyrzucony z Brukseli. Dlatego teraz zieje takim jadem.
bra (2023.06.22)
@bra - Pisowski troll komuch wytyka komuś czerwony ozór. ironia losu.
­­­­­­Np. (2023.06.22)