UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten Pan za pieniądze podatników które dostałem mieszka z rodziną w wili która kupił pod szyldem jakiejś fundacji? To każdy teraz dostanie wille z ogrodem i duży teren? Gdzie trzeba napisać podanie? Do Kaczyńskiego czy do Morawieckiego?