UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten Pan za pieniądze podatników które dostałem mieszka z rodziną w wili która kupił pod szyldem jakiejś fundacji? To każdy teraz dostanie wille z ogrodem i duży teren? Gdzie trzeba napisać podanie? Do Kaczyńskiego czy do Morawieckiego?