A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kto rozliczy niegospodarność motorówki i harleya którzy nasze pieniądze przewalili na bezzasadną nic nie wnosząca ankietę? Nadal będę chodzić na wolności? Co na to posłanka? Elblążanie żądają zwrotu tych pieniędzy do budżetu biednego miasta oraz przeprosin.
@bra - A pan Horala i jego spółka kolesi ile już przytulił państwowego grosza, a CPK w czarnej …du…pie. Gdzie efekty ?
Bosze, jaki to jest wał! Toć to śmierdzi na kilometr, baaa! na 1000 kilometrów tak pięknym wałem. Gość dostał prawie 3 bańki dotacji, kupił (fundacja) nieruchomość, sprzęt itd, a dokumentów brak, faktur brak, nic nie ma, ktoś wozi, ale nie wiem gdzie mieszka XD Prezes fundacji powierza dokumentację jakiemuś koordynatorowi, ehhhh. Jestem ciekaw jakie sprawozdanie i czy w ogóle złoży w KRS ta fundacja za 2023 rok.
@Wet - Sfera polityczna jest brudna z każdej strony, ludzie są ułomni i jak mają możliwości to z nich korzystają, kontrole są potrzebne, ale tu wyraźnie widać że jest to element walki politycznej, pani Falej jest wyraźnie monotematyczna i dlatego nie mam zaufania do tej pani, bierze udział w ukartowanej grze...
fajna melina :)
Tym czym każdy słup, który pomaga wyprać pieniądze.2 miliony z budżetu nie może być ot tak wyciągnięte. Ale jak się wymyśli cel i podstawi słupa, to się wyciągnie "na szlachetny cel".
Wybory - Poczta Polska
Maseczki - instruktor narciarstwa
Respiratory - handlarz bronią
Edukacja - fundacja
I się kręci.
To skutki otumanionych Polaków -katolików...
JPIII
PO potrzebuje takich dziarskich poszukiwaczy prawdy. Biedna Lewica, jedyny charyzmatyczny gościu który im pozostał to nasz portelowy kefir.
@Mają co chcieli - on tam poprostu mieszka?
Rozliczyc pisowskich zlodzieji, cela + czeka