A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Powodzonka-misiu - Prawie 2 mln 200 tys. Tymczasem ta nieruchomość była wystawiana na sprzedaż przez wiele lat za kwotę 1,3 mln. Ciekawe?
jestes jego wyborca? to wspolczuje glupoty. facet jest jak flaga na wietrze i zmienia poglady w zaleznosci skad wiatr zawieje a ostatnio zawiewa jemu ze wschodu. jak sam zauwazyles facet nie jest godzien zaufania. podczas wyborow mozesz to naprawic i wyslac go na smietnik polityki.
A może szanowni elbląscy posłowie mają możliwość zasygnalizowania do NIK podejrzenia o nieprawidłowościach dotyczących tej jakże potrzebnej panu Nowakowi inicjatywy społecznej w ramach programu ministra Czarnka "Willa Plus".
@Mają co chcieli - Jestem dumny że głosowałem na PIS i w przyszłych wyborach też na nich oddam głos. Ciekaw jestem jak się czują osły które głosują na POlszewików.
@z Suchacza - Akurat neobolszewicy to PIS
@GłębokaMyśl - Do NIK Pani Posłanka po kontroli poselskiej skierowała stosowną prośbę o kontrolę kompleksową. Pozdrawiamy.
Obejrzałem, dziś w południe w TVN 24,od deski do deski, relację z wizyty p. Falej w willi "Dumnych z Elbląga". Jedynym dumnym, odpowiadającym zresztą zgodnie z prawdą, był sam prezes, który ujawnił to, co Portal wczoraj ukazał. Zaskoczył mnie brak jakiejkolwiek skruchy, czy zażenowania na jego twarzy. Szkoda, że p. Falej do kontroli poselskiej nie zaprosiła dumnego z siebie min. Czarnka, czy posła z Elbląga, co bardziej uwiarygodniłoby kontrolę. Myślę, że TVN 24 niejednokrotnie pokaże relację z wizyty. Oni tak lubią. A może TV Regionalna poprosi TVN 24 o zgodę na pokazanie relacji (pełnej relacji!) w swoim programie? TV Regionalna powinna być podobnymi tematami zainteresowana, czyż nie?
Ja podziwiam typa. Trzeba mieć zaiste nerwy ze stali i jaja ze stali aby być w stanie otwarcie mówić jak go złapią za rękę, że to nie jego ręka. Bareja by tego nie wymiślił.
Pogratulować elbląskim lemingom wyboru olsztynianką na posła z Elbląga. Cały Olsztyn miał bekę. Zbliżaja się wybory i pani Falej biorąc przykład z dwóch gości, zwanych jako głupi i głupszy, postanowiła zrobić "kontrol " poselską. Nie mając żadnej wiedzy i chcać chyba zastąpić NIK, który też kontroluje to zagadnienia. Znając miłość Banasia do rzadzących, kontrolujący dostali odpowiednie wytyczne. Czyli ta "kontrol" jest tylko dla lansu i pokazania elbląskim lemingom jaka jestem pracowita i gospodarna..... Czy pani poseł podała jakiś sposób na zarządzeniu temu negatywnemu zjawisku, oczywiście, że nie. Bo to nie był jej cel. Dla mnie osobiście finansowanie ze środków publicznych prywatnych fundacji i stowarzyszeń to patologia. Miałem nadzieję, że pani poseł wystąpi z inicjatywą ustawodawczą i ukróci te praktyki. Nic bardziej mylnego tylko robienie kampanii wyborczej. Jeszcze większe pieniądze niż rząd rozdają samorządy swoim tęczowym lewackim fundacjom. Trzaskowski daje 300 mln zł, a Dulkiewicz ponad 200.Te rozdane przez rząd to raczej na waciki. PIS zabrał, w tym roku, pieniądze Naszym, jak śmiał, i rozdał swoim. Zawsze było odwrotnie. Stąd oburzenie. Szkoda, że Falej nie likwiduje przyczyn, a tylko widzi swój interes. Jeszcze raz gratuluję elbląskim lemingom wyboru olsztynianką. Falej niech sprawdzi dlaczego po aneksji Elbląga do Olsztyna, większość środków dostaje Olsztyn.
Świetne Państwo PIS