117
22.06.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Powodzonka-misiu - Prawie 2 mln 200 tys. Tymczasem ta nieruchomość była wystawiana na sprzedaż przez wiele lat za kwotę 1,3 mln. Ciekawe?
Pośrednik w obrocie nieruchom (2023.06.23)
jestes jego wyborca? to wspolczuje glupoty. facet jest jak flaga na wietrze i zmienia poglady w zaleznosci skad wiatr zawieje a ostatnio zawiewa jemu ze wschodu. jak sam zauwazyles facet nie jest godzien zaufania. podczas wyborow mozesz to naprawic i wyslac go na smietnik polityki.
nigdy wiecej PO,PSL,SLD (2023.06.23)
A może szanowni elbląscy posłowie mają możliwość zasygnalizowania do NIK podejrzenia o nieprawidłowościach dotyczących tej jakże potrzebnej panu Nowakowi inicjatywy społecznej w ramach programu ministra Czarnka "Willa Plus".
GłębokaMyśl (2023.06.23)
@Mają co chcieli - Jestem dumny że głosowałem na PIS i w przyszłych wyborach też na nich oddam głos. Ciekaw jestem jak się czują osły które głosują na POlszewików.
z Suchacza (2023.06.23)
@z Suchacza - Akurat neobolszewicy to PIS
paweł879 (2023.06.23)
@GłębokaMyśl - Do NIK Pani Posłanka po kontroli poselskiej skierowała stosowną prośbę o kontrolę kompleksową. Pozdrawiamy.
(2023.06.23)
Obejrzałem, dziś w południe w TVN 24,od deski do deski, relację z wizyty p. Falej w willi "Dumnych z Elbląga". Jedynym dumnym, odpowiadającym zresztą zgodnie z prawdą, był sam prezes, który ujawnił to, co Portal wczoraj ukazał. Zaskoczył mnie brak jakiejkolwiek skruchy, czy zażenowania na jego twarzy. Szkoda, że p. Falej do kontroli poselskiej nie zaprosiła dumnego z siebie min. Czarnka, czy posła z Elbląga, co bardziej uwiarygodniłoby kontrolę. Myślę, że TVN 24 niejednokrotnie pokaże relację z wizyty. Oni tak lubią. A może TV Regionalna poprosi TVN 24 o zgodę na pokazanie relacji (pełnej relacji!) w swoim programie? TV Regionalna powinna być podobnymi tematami zainteresowana, czyż nie?
RomanR (2023.06.23)

info

3  
  1
Ja podziwiam typa. Trzeba mieć zaiste nerwy ze stali i jaja ze stali aby być w stanie otwarcie mówić jak go złapią za rękę, że to nie jego ręka. Bareja by tego nie wymiślił.
(2023.06.23)

info

7  
  0
Pogratulować elbląskim lemingom wyboru olsztynianką na posła z Elbląga. Cały Olsztyn miał bekę. Zbliżaja się wybory i pani Falej biorąc przykład z dwóch gości, zwanych jako głupi i głupszy, postanowiła zrobić "kontrol " poselską. Nie mając żadnej wiedzy i chcać chyba zastąpić NIK, który też kontroluje to zagadnienia. Znając miłość Banasia do rzadzących, kontrolujący dostali odpowiednie wytyczne. Czyli ta "kontrol" jest tylko dla lansu i pokazania elbląskim lemingom jaka jestem pracowita i gospodarna..... Czy pani poseł podała jakiś sposób na zarządzeniu temu negatywnemu zjawisku, oczywiście, że nie. Bo to nie był jej cel. Dla mnie osobiście finansowanie ze środków publicznych prywatnych fundacji i stowarzyszeń to patologia. Miałem nadzieję, że pani poseł wystąpi z inicjatywą ustawodawczą i ukróci te praktyki. Nic bardziej mylnego tylko robienie kampanii wyborczej. Jeszcze większe pieniądze niż rząd rozdają samorządy swoim tęczowym lewackim fundacjom. Trzaskowski daje 300 mln zł, a Dulkiewicz ponad 200.Te rozdane przez rząd to raczej na waciki. PIS zabrał, w tym roku, pieniądze Naszym, jak śmiał, i rozdał swoim. Zawsze było odwrotnie. Stąd oburzenie. Szkoda, że Falej nie likwiduje przyczyn, a tylko widzi swój interes. Jeszcze raz gratuluję elbląskim lemingom wyboru olsztynianką. Falej niech sprawdzi dlaczego po aneksji Elbląga do Olsztyna, większość środków dostaje Olsztyn.
bra (2023.06.23)
Świetne Państwo PIS
(2023.06.23)

info

2  
  2