UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto rozliczy niegospodarność motorówki i harleya którzy nasze pieniądze przewalili na bezzasadną nic nie wnosząca ankietę? Nadal będę chodzić na wolności? Co na to posłanka? Elblążanie żądają zwrotu tych pieniędzy do budżetu biednego miasta oraz przeprosin.
harleyempolesie