UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto rozliczy niegospodarność motorówki i harleya którzy nasze pieniądze przewalili na bezzasadną nic nie wnosząca ankietę? Nadal będę chodzić na wolności? Co na to posłanka? Elblążanie żądają zwrotu tych pieniędzy do budżetu biednego miasta oraz przeprosin.

harleyempolesie

Anuluj