UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto rozliczy niegospodarność motorówki i harleya którzy nasze pieniądze przewalili na bezzasadną nic nie wnosząca ankietę? Nadal będę chodzić na wolności? Co na to posłanka? Elblążanie żądają zwrotu tych pieniędzy do budżetu biednego miasta oraz przeprosin.
harleyempolesie