UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla stażaków słowa chwały, szacunku I podziękowania, dla władz- słowa drwiny, krytyki za ogromną opieszałoś. Ta strażnica już była odbierana z " pompą" kilka lat temu, sam wódz przecinał wstęgę I co znowu odgrzewane kotlety, to jest bardzo śmieszne I jednocześnie żałosne. Trzeba było czekač kolejne kilka lat, żeby znowu otworzyć nową tą samą strażnicę, choć już nie jest już ona taka nowa. , I co za kilka lat znowu to samo?, będziemy otwierać nową strażnicę, bo wyremontowano chodnik, o tą śmieszność sami zabiegacie I ją pielęgnujecie, bo to komusze dziecko!!!

antykom.

Anuluj