UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A prezenty dla nowej straznicy w Elblągu to gdzie. Co olsztyn zabrał wszystko. I co posłowie z Elbląga nie załatwiliście prezentów dla strażnicy. WSTYD.


Anuluj