UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A prezenty dla nowej straznicy w Elblągu to gdzie. Co olsztyn zabrał wszystko. I co posłowie z Elbląga nie załatwiliście prezentów dla strażnicy. WSTYD.
A prezenty dla nowej straznicy w Elblągu to gdzie. Co olsztyn zabrał wszystko. I co posłowie z Elbląga nie załatwiliście prezentów dla strażnicy. WSTYD.