UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę, że Łupieżowy RP.. też był.. po co ?, bo wybory tuż tuż?.. Ten człowiek nic nie zrobił dla Elbląga!

Jcucyxyx

Anuluj