UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę, że Łupieżowy RP.. też był.. po co ?, bo wybory tuż tuż?.. Ten człowiek nic nie zrobił dla Elbląga!
Jcucyxyx
Widzę, że Łupieżowy RP.. też był.. po co ?, bo wybory tuż tuż?.. Ten człowiek nic nie zrobił dla Elbląga!
Jcucyxyx