UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W mojej opinii najważniejszym kryterium powinna być jakość. Jakość kosztuje, tanio to zrobiono wiele inwestycji, które potem za nasze pieniążki gmina naprawia, naprawia naprawia.... na przykład te biedne drzewka, które ktoś posadził od skrzyżowania z Przezmarka Osiedle w stronę Sierpina. Połowa uschła, pewnie kryterium w przetargu też było tanio.... a byle jak w gratisie.
wieśniak