UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W mojej opinii najważniejszym kryterium powinna być jakość. Jakość kosztuje, tanio to zrobiono wiele inwestycji, które potem za nasze pieniążki gmina naprawia, naprawia naprawia.... na przykład te biedne drzewka, które ktoś posadził od skrzyżowania z Przezmarka Osiedle w stronę Sierpina. Połowa uschła, pewnie kryterium w przetargu też było tanio.... a byle jak w gratisie.
wieśniak