UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mają problemy z wodą w gronowie górnym by doprowadzić, a ogłaszają kolejne przetargi, gmina elbląg to totalna żenada, wystarczy na inne gminy popatrzec.


Anuluj