UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mają problemy z wodą w gronowie górnym by doprowadzić, a ogłaszają kolejne przetargi, gmina elbląg to totalna żenada, wystarczy na inne gminy popatrzec.
Mają problemy z wodą w gronowie górnym by doprowadzić, a ogłaszają kolejne przetargi, gmina elbląg to totalna żenada, wystarczy na inne gminy popatrzec.