UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja na śpiewie się nie znam, ale na siatkówce. Wiem jedno, jak ktoś skacze wysoko to skacze krótko. Martyna śpiewa pełna parą, kariery nie zrobi. Tego nie da się słuchać, bo krzywdzi się słuch. Mile to jest może na krótkim dystansie, ale kilka piosenek pod rząd... sorki wychodzę.

Stefan Batory

Anuluj