UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja na śpiewie się nie znam, ale na siatkówce. Wiem jedno, jak ktoś skacze wysoko to skacze krótko. Martyna śpiewa pełna parą, kariery nie zrobi. Tego nie da się słuchać, bo krzywdzi się słuch. Mile to jest może na krótkim dystansie, ale kilka piosenek pod rząd... sorki wychodzę.
Stefan Batory