22
18.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przykro to komentować. Ta władza Elbląga do załatwienia najprostrzej rzeczy się nie nadaje. Nieudacznicy. W wyborach czerwona kartka
Lalek (2023.04.18)

info

18  
  4
może sympatycy PiSu kupią. Urządzą sobie muzeum Kaczora i kota..
(2023.04.18)

info

11  
  10
No i jak tu ma się kultura elbląska rozwijać, skoro kolejni dyrektorzy głowy podnoszą i ośmielają się artykułować swoje zdanie? Niegrzecznie, dyrektorze Trawicki. Ale z satysfakcją popieram :) Pozdrawiam.
Maria Kasprzycka (2023.04.18)

info

18  
  2
Uwaga! Właśnie ma okazje udowodnić ile jest jego warte słowo chodzi o byłego radnego z PIS dziś w SLD Tomczyńskiego, który obiecywał, że zrzeknie się diety lub obniży sobie i zaproponuje to innym radnym prawda ? No to czekam ile radny Andrzej Tomczyński z okręgu 5 przeznaczy w zrzutce na zakup budynku dla Muzeum?
Na_ulicy_mówią (2023.04.18)

info

12  
  0
Pani Mario zupełnie serio proszę założyć zrzutę odpowiedniej stronie to będzie nokaut dla obecnie rządzących nieudaczników zgodzi sie Pani?
Fan_Gargamela_z_PO (2023.04.18)
@Fan_Gargamela_z_PO - To chyba nie takie proste, ale do przemyślenia :) M. K.
(2023.04.18)
Wybory idą Kasprzycka jątrzy a przy okazji, jak ma się dach na budynku muzeum?
(2023.04.18)

info

6  
  12
Prezydent Wróblewski i kupowanie czegokolwiek. Buhahaha. To oksymoron. Wróblewski tylko sprzedaje, i to za bezcen.
(2023.04.18)

info

5  
  1
W maju ze stanie ogłoszono konkurs na odbudowę dziedzictwa kulturowego regionu Miasto mogłoby wystartować w tym konkursie i zbudować centrum rzemiosł dawnych przy Muzeum w oparciu o istniejące zasoby oraz nowy obiekt
L2 (2023.04.18)

info

4  
  0
Gdyby chcieli to mogliby zgłosić się do ministra kultury może przekazałby jakąś dotacje No ale to pisssss
Mariusz 76 (2023.04.18)

info

2  
  1