A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przykro to komentować. Ta władza Elbląga do załatwienia najprostrzej rzeczy się nie nadaje. Nieudacznicy. W wyborach czerwona kartka
może sympatycy PiSu kupią. Urządzą sobie muzeum Kaczora i kota..
No i jak tu ma się kultura elbląska rozwijać, skoro kolejni dyrektorzy głowy podnoszą i ośmielają się artykułować swoje zdanie? Niegrzecznie, dyrektorze Trawicki. Ale z satysfakcją popieram :) Pozdrawiam.
Uwaga! Właśnie ma okazje udowodnić ile jest jego warte słowo chodzi o byłego radnego z PIS dziś w SLD Tomczyńskiego, który obiecywał, że zrzeknie się diety lub obniży sobie i zaproponuje to innym radnym prawda ? No to czekam ile radny Andrzej Tomczyński z okręgu 5 przeznaczy w zrzutce na zakup budynku dla Muzeum?
Pani Mario zupełnie serio proszę założyć zrzutę odpowiedniej stronie to będzie nokaut dla obecnie rządzących nieudaczników zgodzi sie Pani?
@Fan_Gargamela_z_PO - To chyba nie takie proste, ale do przemyślenia :) M. K.
Wybory idą Kasprzycka jątrzy a przy okazji, jak ma się dach na budynku muzeum?
Prezydent Wróblewski i kupowanie czegokolwiek. Buhahaha. To oksymoron. Wróblewski tylko sprzedaje, i to za bezcen.
W maju ze stanie ogłoszono konkurs na odbudowę dziedzictwa kulturowego regionu Miasto mogłoby wystartować w tym konkursie i zbudować centrum rzemiosł dawnych przy Muzeum w oparciu o istniejące zasoby oraz nowy obiekt
Gdyby chcieli to mogliby zgłosić się do ministra kultury może przekazałby jakąś dotacje No ale to pisssss