UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i jak tu ma się kultura elbląska rozwijać, skoro kolejni dyrektorzy głowy podnoszą i ośmielają się artykułować swoje zdanie? Niegrzecznie, dyrektorze Trawicki. Ale z satysfakcją popieram :) Pozdrawiam.
Maria Kasprzycka