UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i jak tu ma się kultura elbląska rozwijać, skoro kolejni dyrektorzy głowy podnoszą i ośmielają się artykułować swoje zdanie? Niegrzecznie, dyrektorze Trawicki. Ale z satysfakcją popieram :) Pozdrawiam.

Maria Kasprzycka

Anuluj