UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykro to komentować. Ta władza Elbląga do załatwienia najprostrzej rzeczy się nie nadaje. Nieudacznicy. W wyborach czerwona kartka

Lalek

Anuluj