UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przykro to komentować. Ta władza Elbląga do załatwienia najprostrzej rzeczy się nie nadaje. Nieudacznicy. W wyborach czerwona kartka
Lalek
Przykro to komentować. Ta władza Elbląga do załatwienia najprostrzej rzeczy się nie nadaje. Nieudacznicy. W wyborach czerwona kartka
Lalek