A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pozdrowienia dla uczniów ZDZ, szkoły która tam była na początku lat 90'
Popieram działalność dyrektora Trawickiego. Jeśli władza myśli o jego usunięciu to mocno się na tej decyzji przejedzie.