UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i jak tu ma się kultura elbląska rozwijać, skoro kolejni dyrektorzy głowy podnoszą i ośmielają się artykułować swoje zdanie? Niegrzecznie, dyrektorze Trawicki. Ale z satysfakcją popieram :) Pozdrawiam.

Maria Kasprzycka