36
18.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedyś handlowali patelniami i okradali przechodniów na ruskim rynku a dziś marzy się cyganom deweloperska. Ciekawe na jakich ciemnych interesach ukręcili hajs na boku i teraz chcą go wyprać synkowie varuzhan z lazarem. Znamy was elbląskie gatki, znamy. Wszystko do czasu, przyjdzie i na was pora.
Gnać cyganów jak najdalej od (2023.04.18)
Co, to cyganie mają budować te bloki? Od cygana to bym nawet dywanu nie kupiła. Nigdy w życiu. Matko jedyna to już nie ma komu mieszkań budować? Wypad do siebie do Armenii, a nie tu Polakom zabieracie pracę
Cygany (2023.04.18)
Kto wymyślą takie nazwy ulic ??? Co to jest boże ciało?
Ulica ofiar jp2 (2023.04.18)
@Ulica ofiar jp2 - Ciało stworzone przez Boga. No co ty??? Z drzewa spadłeś???
(2023.04.18)
70 miejsc postojowych na 95 mieszkań powinno z mety dyskwalifikować tę inwestycję. A mieszkania w takiej lokalizacji raczej należy współczuć.
(2023.04.18)

info

4  
  4
Może wreszcie zniknie ten placo parking i zarosniete badziewie. Aż się prosi by tu byly ładne budynki. A blokuje olsztyn I bezmozgowcy.
(2023.04.18)

info

5  
  2
ile to będzie kosztować i czemu tak drogo
(2023.04.18)

info

2  
  3
@Gnać cyganów jak najdalej od - A wiesz że są z Armeni? wiesz gdzie leży i nie nic wspólnego z cyganami ? Całkiem inna kultura co ty Panie porównujesz.
(2023.04.18)
@Cygany - Pracują i uczą sie w naszym mieście od ponad 30 lat odprowadzają podatki i napędzają gospodarkę mają pełne prawo do tego żeby żyć i prowadzić firmy i są z Armeni nie są cyganami ludzie co za naród jacy wy jesteście zawistni.
(2023.04.18)
PrzesteEn i zieleń byłeś tam stary walący squad dla pijaków i reszta chaszczy czy rwoim zdaniem to jest ta zieleń
Sasuad (2023.04.18)