A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Osiedle na cmentarzu?
@Hania. - Haniu tu nie bylo cmentarza, a Plac Carlsona, gdzie byl taki mini park. Cmentarz byl za kosciolem Bozego Ciala.
Trzeba bedzie skrzyzowania przebudowac, przecie obok pracuje kupa ludzi l i jak to zacznie wszystko jechac, plus ludzie z osiedla, to bedzie korek i to spory.
Budować, budować I nie szukać dziury w całym.
Tak, realizuje szczególnie prężnie na Dębicy.
Układy i łapoweczki mile widziane made im emblong!
Przecież ul. Bożego Ciała należy do Starego Miasta. No jak to będzie wyglądało. Nowe dewelopery na Starówce
Co to jest 900 tysiecy? To jest kwota działki z licytacji. Trzeba było startować i zaoferować wyższa kwotę. Proste
Trzymam kciuki za inwestora, by w końcu pozwolono mu budować i Śródmieście Elbląga przestało straszyć pustymi placami 77 lat po wojnie.