UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może wreszcie zniknie ten placo parking i zarosniete badziewie. Aż się prosi by tu byly ładne budynki. A blokuje olsztyn I bezmozgowcy.


Anuluj