UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może wreszcie zniknie ten placo parking i zarosniete badziewie. Aż się prosi by tu byly ładne budynki. A blokuje olsztyn I bezmozgowcy.
Może wreszcie zniknie ten placo parking i zarosniete badziewie. Aż się prosi by tu byly ładne budynki. A blokuje olsztyn I bezmozgowcy.