36
18.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Stawiają te bloki bez ładu i składu
(2023.04.18)

info

2  
  3
Zabetonowane miasto powoduje miejscowe powodzie bo woda nie ma gdzie wsiąkać. Poza tym brak skwerów, placów zabaw, parkingów. Miejsca dla ludzi. Ale deweloper zadowolony. Bo szuflandię sprzedaje. A to najważniejsze. Dla ratusza też. A gawiedź wniosków nie wyciąga i musuje gostka.
Hela358 (2023.04.18)
70 miejsc parkingowych na 95 mieszkań parodia!!!!
(2023.04.18)
Nie rozumiem wpisów narzekających na małą ilość miejsc parkingowych. Idąc ich tokiem myślenia na Manhattanie byłby tylko Central Park.
(2023.04.18)

info

3  
  3
@Hela358 - Droga Pani. Elblag z przestrzenia zieloną w postaci parkow, skwerów i lasu w miascie jakim jest Bazantarnia, zajmuje czołowe miejsca w rankingu zielonych miast Polski. To co pani widzi, byc moze tylko, ze swojej perspektywy, nie stanowi rzeczywistosci, a jedynie pewien subiektywny wycinek. Problemem Elblaga nie sa zatem tereny zielone w miescie, ktorych obiektywnie rzecz biorąc jest przecież bardzo duzo, a warunki zycia w samym miesice. Czy pani wie jakie miesca zajmuje Elblag, w rankingu miast dla młodych, obywatelskich, zrównoważonych, czy pod względem średniem pensji? Pewnie nie interusuje to pania, a to tutaj nalezy ubolewac i dzialac np. w postaci trafnych wyborów samorządowców.
Ferdek.Schichau (2023.04.19)
Ale to dla rowerów miejsca parkingowe są. Zaraz i tak nie będzie samochodów prywatnych. Nie martw się!
(2023.04.24)