A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Stawiają te bloki bez ładu i składu
Zabetonowane miasto powoduje miejscowe powodzie bo woda nie ma gdzie wsiąkać. Poza tym brak skwerów, placów zabaw, parkingów. Miejsca dla ludzi. Ale deweloper zadowolony. Bo szuflandię sprzedaje. A to najważniejsze. Dla ratusza też. A gawiedź wniosków nie wyciąga i musuje gostka.
70 miejsc parkingowych na 95 mieszkań parodia!!!!
Nie rozumiem wpisów narzekających na małą ilość miejsc parkingowych. Idąc ich tokiem myślenia na Manhattanie byłby tylko Central Park.
@Hela358 - Droga Pani. Elblag z przestrzenia zieloną w postaci parkow, skwerów i lasu w miascie jakim jest Bazantarnia, zajmuje czołowe miejsca w rankingu zielonych miast Polski. To co pani widzi, byc moze tylko, ze swojej perspektywy, nie stanowi rzeczywistosci, a jedynie pewien subiektywny wycinek. Problemem Elblaga nie sa zatem tereny zielone w miescie, ktorych obiektywnie rzecz biorąc jest przecież bardzo duzo, a warunki zycia w samym miesice. Czy pani wie jakie miesca zajmuje Elblag, w rankingu miast dla młodych, obywatelskich, zrównoważonych, czy pod względem średniem pensji? Pewnie nie interusuje to pania, a to tutaj nalezy ubolewac i dzialac np. w postaci trafnych wyborów samorządowców.
Ale to dla rowerów miejsca parkingowe są. Zaraz i tak nie będzie samochodów prywatnych. Nie martw się!