UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzymam kciuki za inwestora, by w końcu pozwolono mu budować i Śródmieście Elbląga przestało straszyć pustymi placami 77 lat po wojnie.


Anuluj