UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzymam kciuki za inwestora, by w końcu pozwolono mu budować i Śródmieście Elbląga przestało straszyć pustymi placami 77 lat po wojnie.
Trzymam kciuki za inwestora, by w końcu pozwolono mu budować i Śródmieście Elbląga przestało straszyć pustymi placami 77 lat po wojnie.