UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba bedzie skrzyzowania przebudowac, przecie obok pracuje kupa ludzi l i jak to zacznie wszystko jechac, plus ludzie z osiedla, to bedzie korek i to spory.


Anuluj