UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba bedzie skrzyzowania przebudowac, przecie obok pracuje kupa ludzi l i jak to zacznie wszystko jechac, plus ludzie z osiedla, to bedzie korek i to spory.
Trzeba bedzie skrzyzowania przebudowac, przecie obok pracuje kupa ludzi l i jak to zacznie wszystko jechac, plus ludzie z osiedla, to bedzie korek i to spory.