A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jacuś - No to wytłumacz swojemu dziecku, co zrobił Bóg podczas tsunami - kiedy zginęło 250 000 ludzi i 30 000 NIEWINNYCH dzieci ! Co odpowiedział na modlitwy ludzi w komorach gazowych? Odpowiedz cwaniaku religijny!
A moja córka do II LO I u niej w klasie kilka osób chodzi jedynie po to żeby była szóstka na świadectwie a reszta ma wyje....
Nieprawda, liczby mówią za siebie, dzieci im starsze tym więcej rozumieją i ciężko im wmówić istnienie bóstw i czarów, i bez względu na to jaki katecheta nawija makaron.
@paul13 - Najbardziej na to pracuje PIS, to chyba najlepsze co udało im się zrobić
To nie Kościół Katolicki ma problem- to dzieci maja już problem, a niedługo już ich rodzice. Dzieci zostaną odpowiednio "zagospodarowane" przez sekty, pop kulturę, UE ze swoimi 58 płciami..... , LGBT czy jak tam się nazywają.....
Oj filozofie od siedmiu boleści. Dobrze, że ty tak mocno osadzony jesteś w średniowieczu i zabobonie.
grzeszników pełne. Wiesz, indianie jak nie padał deszcz, to tańczyli, tupali i ich bóg sprawiał, że deszcz w końcu padał. Może ich bóg być dobry, abo nawet lepszy od innych.
@GłębokaMyśl - A to jest właśnie głęboka myśl i szacunek dla innych, . którzy mają swoje zdanie. Ja szanuje Twoje zdanie ale pozwól mi i nie narzucaj swojej narracji
W złym kierunku to poszedł kościół.
Ja jestem za religią w szkole, ale zajęcia są co najmniej nie zachęcające, to jeden z bardziej stresujących przedmiotów w szkole 18.Moja córka po tych lekcjach jasno mówi że jeśli będzie mogła sama decydować czy uczestniczyć w zajęciach czy nie to zdecydowanie nie będzie chodziła ze względu na duży stres. Trochę litości dla uczniów księża!