UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja jestem za religią w szkole, ale zajęcia są co najmniej nie zachęcające, to jeden z bardziej stresujących przedmiotów w szkole 18.Moja córka po tych lekcjach jasno mówi że jeśli będzie mogła sama decydować czy uczestniczyć w zajęciach czy nie to zdecydowanie nie będzie chodziła ze względu na duży stres. Trochę litości dla uczniów księża!