A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tu wydział edukacji wykazał się danymi, ale w przypadku odpowiedzenia na pytanie ile dzieci jest w wieku przedszkolnym to co - Wielka niewiedza czy specjalne działanie.
Szkoła uczyć życia winna a nie zabobonów.
Boga w dzieciach jak ich rodzicach nie ma więc problem z głowy ! Dziś liczy się rodzenie za kasę PiS, nie ważna ich przyszłość. Nie ważne wykształcenie rodziców także.... tu nie o wiarę chodzi, net w komórkach decyduje, dziś dziecko powie kłamstwo a pseudo niedouczenia rodzice robią alarm. Nie czas na zmianę logiki ?
W SSp3 dzieci mają cudownego katechetę Pana Adriana i tylko dlatego większość dzieci uczęszcza na religię :)
Dokładnie
@Jerzy11 - Jeszcze klękniesz.....