166
13.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W Polsce od wieków jest ten sam problem. Za dużo wody święconej a za mało mydła.
(2023.04.14)

info

4  
  2
Może i trędowaty, ale WOLNY przecież stale walczycie o WOLNOŚĆ to co się jej wstydzicie!
Red (2023.04.14)
Nauczanie religii w kosciele tak jak za dawnych lat. Kto chce to chodzi na nie a kto nie chce nie musi..... WKatedrze SW. Mikolaja bylo tych sal sporo.... i co stoja puste.... ? Z datkow parafian utworzone.....
Akacja (2023.04.14)

info

5  
  0
Chce się nam wmówić, że dla praktykowania tzw. wartości chrześcijańskich trzeba należeć do Kościoła. Otóż można być przyzwoitym człowiekiem bez wyznawania żadnej religii. Zawłaszczanie przyzwoitości pod szyldem partyjnym i twierdzenie, że jak nie realizujesz linii tej partii, to jesteś pozbawionym wartości człowiekiem - jest nadużyciem. A robionym świadomie - manipulacją. W najlżejszej postaci wyrachowania - ogłupianiem ludzi. Nie można się na to zgadzać.
Elemelek (2023.04.14)

info

6  
  1
TO NIE KOŚCIÓŁ MA PROBLEM tylko rodzice nie potrafią przekazać dzieciom wiary... bo sami jej nie mają.
Jacuś (2023.04.14)
Oj, współczuję CI
katolik (2023.04.14)
Kiedyś staniesz przed Paneb Bogiem, czy w Niego wierzysz czy nie! Oj będziesz się wstydzić!!!
katolik (2023.04.14)
Dwa wojska stoją naprzeciw siebie. Zaraz zacznie się bitwa. Oba wojska (modląc się... ) pokładają nadzieję na zwycięstwo w Bogu. Trzeba współczuć tej istocie nadprzyrodzonej, że tacy zwykli Ziemianie wprowadzają Go w nierozwiązywalny dylemat (zakładamy, że remis jest niemożliwy). Ale będziemy twierdzić, że modlitwa ma sens... Można to przenieść na boisko piłkarskie, gdzie napastnik chce bramki, a bramkarz czystego konta. Co tam jeszcze, może myśliwy chce trofeum, a zając chce ocalić życie. Ach, zwierzęta nie maja prawa chcieć niczego dla siebie. Zdaniem religii naszego Kościoła. / Jak widać lepiej jak wyznawcy wiary będą tworzyć własną społeczność i zaprzestaną "reklamy" swoich przekonań. Nie potrzebuje też nikt straszenia stanięcia przed Kimkolwiek po śmierci. Ja na przykład wierzę w św. Elemelka. I siedzę z tym cicho :-)
Elemelek (2023.04.14)

info

2  
  0
@GłębokaMyśl - Drogi Moherku skąd wiesz jak jest w piekle jeszcze nikt z nie wrócił z tego miejsca wiecznego odpoczynku. Głosisz jakieś średniowieczne fantasmagorie.
Lobo51 (2023.04.14)
@ Smutne "nie chodzą na religię... przesiadują w galeriach handlowych.. " - Bardzo dobrze, że przesiadują, odrywają się od smartfonów i ze sobą rozmawiają.
(2023.04.15)

info

2  
  0