Wybrany wątek opinii
Ja jestem za religią w szkole, ale zajęcia są co najmniej nie zachęcające, to jeden z bardziej stresujących przedmiotów w szkole 18.Moja córka po tych lekcjach jasno mówi że jeśli będzie mogła sama decydować czy uczestniczyć w zajęciach czy nie to zdecydowanie nie będzie chodziła ze względu na duży stres. Trochę litości dla uczniów księża!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Szkoła uczyć życia winna a nie zabobonów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Jerzy11 - Jeszcze klękniesz.....
Do moderacji
Odpowiedz
0
0