Wybrany wątek opinii

Ja jestem za religią w szkole, ale zajęcia są co najmniej nie zachęcające, to jeden z bardziej stresujących przedmiotów w szkole 18.Moja córka po tych lekcjach jasno mówi że jeśli będzie mogła sama decydować czy uczestniczyć w zajęciach czy nie to zdecydowanie nie będzie chodziła ze względu na duży stres. Trochę litości dla uczniów księża!
(2023.04.16)
Szkoła uczyć życia winna a nie zabobonów.
Jerzy11 (2023.04.16)
@Jerzy11 - Jeszcze klękniesz.....
(2023.04.19)
Powrót do komentarzy