UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chce się nam wmówić, że dla praktykowania tzw. wartości chrześcijańskich trzeba należeć do Kościoła. Otóż można być przyzwoitym człowiekiem bez wyznawania żadnej religii. Zawłaszczanie przyzwoitości pod szyldem partyjnym i twierdzenie, że jak nie realizujesz linii tej partii, to jesteś pozbawionym wartości człowiekiem - jest nadużyciem. A robionym świadomie - manipulacją. W najlżejszej postaci wyrachowania - ogłupianiem ludzi. Nie można się na to zgadzać.

Elemelek

Anuluj