UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ Smutne "nie chodzą na religię... przesiadują w galeriach handlowych.. " - Bardzo dobrze, że przesiadują, odrywają się od smartfonów i ze sobą rozmawiają.


Anuluj