UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Q - Olimpia i jej krzyczące małolactwo tylko przynoszą wstyd Elblążanom. Wstrzymać dotacje na ten parafialny klub. Niech kler go utrzymuje. Z jakiej racji dotacja skoro ksiądz ukrywa wszelkie rozliczenie finansowe klubu? Chce się bawić niech go kuria sponsoruje.