UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Q - Olimpia i jej krzyczące małolactwo tylko przynoszą wstyd Elblążanom. Wstrzymać dotacje na ten parafialny klub. Niech kler go utrzymuje. Z jakiej racji dotacja skoro ksiądz ukrywa wszelkie rozliczenie finansowe klubu? Chce się bawić niech go kuria sponsoruje.


Anuluj