UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem pieniądze Olimimpija Elbląg i Falstart Elbląg powinni pozyskiwać w ogromnej ilości i wielkości od miejscowych i okolicznych firm np. Wójcik Meble czy browar gdyż dzięki PiS firmy te rozwijają się, elblążanie mają więcej pieniędzy w kieszeniach stąd źródło finansowania z kasy miejskiej to dziadowanie.


Anuluj