UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Q - Olimpia i jej krzyczące małolactwo tylko przynoszą wstyd Elblążanom. Wstrzymać dotacje na ten parafialny klub. Niech kler go utrzymuje. Z jakiej racji dotacja skoro ksiądz ukrywa wszelkie rozliczenie finansowe klubu? Chce się bawić niech go kuria sponsoruje.