UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A od 1945 roku przez 75 lat nic się nie działo. Chyba kolejne powojenne rządy traktowały Elbląg, jak miasto niepolskie, czyli niemieckie i zero tu inwestowano, bo za chwilę wrócą Niemcy. I tak przez lata w oczekiwaniu to elblążanie wyjeżdżali do Niemiec.


Anuluj