UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A od 1945 roku przez 75 lat nic się nie działo. Chyba kolejne powojenne rządy traktowały Elbląg, jak miasto niepolskie, czyli niemieckie i zero tu inwestowano, bo za chwilę wrócą Niemcy. I tak przez lata w oczekiwaniu to elblążanie wyjeżdżali do Niemiec.