A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jestes ordynarny
Jaki jad w komentarzach... welcom to Elbląg.
Pomyślcie dlaczego ten trening będzie w Nowakowie, a nie w Elblągu. Jak włączycie myślenie to szybko uzyskacie odpowiedź. Jedynie podpowiadam, że w tym zadaniu nie ma żadnego, ale to żadnego podtekstu politycznego.
@No dlaczego. - A kogo to obchodzi?
Brawo! Niech dzieciaki ćwiczą. Może znajdzie się wśród nich przyszła gwiazda
Kocham pis
@tadzio z torunia - Chyba ich pieniądze i zysk dlatego...
Pan premier też był zawodowym tenisistą, górnikiem, rolnikiem, murarzem, prezesem, bankierem, ale jak kończył karierę tenisową na turnieju w Otwocku stała mała dziewczynka i dał jej paletę i to dzięki premierowi z PiS Iga to była, zaczęła światową karierę tenisową.
Sekciarz i wyznawca bożka Tuska. Trzeba być bez rozumu, żeby tak pisać.