19
21.11.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jestes ordynarny
(2022.11.21)
Jaki jad w komentarzach... welcom to Elbląg.
okoniowaty (2022.11.22)

info

10  
  3
Pomyślcie dlaczego ten trening będzie w Nowakowie, a nie w Elblągu. Jak włączycie myślenie to szybko uzyskacie odpowiedź. Jedynie podpowiadam, że w tym zadaniu nie ma żadnego, ale to żadnego podtekstu politycznego.
No dlaczego. (2022.11.22)
@No dlaczego. - A kogo to obchodzi?
(2022.11.22)
Brawo! Niech dzieciaki ćwiczą. Może znajdzie się wśród nich przyszła gwiazda
Dżon Makenroł (2022.11.22)

info

3  
  0
Kocham pis
tadzio z torunia (2022.11.22)
@tadzio z torunia - Chyba ich pieniądze i zysk dlatego...
(2022.11.22)
Pan premier też był zawodowym tenisistą, górnikiem, rolnikiem, murarzem, prezesem, bankierem, ale jak kończył karierę tenisową na turnieju w Otwocku stała mała dziewczynka i dał jej paletę i to dzięki premierowi z PiS Iga to była, zaczęła światową karierę tenisową.
(2022.11.22)

info

0  
  1
Sekciarz i wyznawca bożka Tuska. Trzeba być bez rozumu, żeby tak pisać.
jaPolak (2022.11.24)